.

.

Nothers селотејп Сребро 3 Pack1 88 Инчен x 35 Метри трговија на Големо Цена најголемиот Дел Попуст Крпа Ленти 48MM32M 48MM 32M

Nothers селотејп Сребро 3 Pack1 88 Инчен x 35 Метри трговија на Големо Цена најголемиот Дел Попуст Крпа Ленти 48MM32M

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Водоотпорен & impermeable,селотејп е изработен од сребро полиетиленски слој кој е водоотпорен и impermeable.Сите намена селотејп,1.88 во 35 метри за привремено поправки,тешки занимаваат,запечатувајќи ја користите селотејп,Силно лепило селотејп ќе ви понуди тешки,трајни врски и стапови и на различни површини.Оваа селотејп е добро за внатрешна или надворешна употреба, особено се држат до груба, нерамна, непростливата површини како што се дрво, винил, пластика, кожа, метал и др.На тешки ткаенина-базирани селотејп е направен од полиетилен и газа влакна како база материјал, обложени со висока вискозност лепак, од една страна, и има карактеристики на нафта отпор, стареење, отпорност, температура отпор и отпорност на вода.Карактеристики : 1. Силна вискозност, бела латекс од гума површината 2. Површината на лента може да биде напишана, ballpoint пенкало, вода-базирани пенкало, итн. 3. Може да биде раскинат од страна на страна, снимката е тешко да се извлече надвор, и тоа е лесно да се солза 4. Широка примена опсег, фиксна работ на тепих, пакет и пакет, објект печат, ликвидација водовод и издувни цевки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата