.

.

Toysdone Кујнската Крпа Куки 4 pack - Авто Лепило и Лесен за Инсталација - Премија Хром Финиш - Силна Одржи и Лесно Отстранување

Toysdone Кујнската Крпа Куки 4 pack - Авто Лепило и Лесен за Инсталација - Премија Хром Финиш - Силна Одржи и Лесно

DEN 214.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

МОДЕРНИОТ ДИЗАЈН И ИНОВАТИВНИ КРПА КУКА - уникатен и иновативен производ, кој ќе те спаси од мака си доживува кога се обидуваат да ја добиете вашата крпи во лошо дизајнирани куки.Држи вашиот крпи тесни на едно време и никогаш не боли твоите крпи.КРПА КУКА ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА - може да се држи овие модерни крпа куки со самолепливи ленти прикачена на задната страна на секоја крпа кука на рамна површина или да се качи на нив со завртки и dowels од производот пакет.Можете да одржите вашиот куки цврсто на место со две опции.Изборот е ваш!.КРПА КУКА УДОБЕН и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Дали користите овие крпа куки во вашата кујна или да ги користите во вашата бања.Можете да висат рака крпи, ракавици, престилки, крпи, бања влакна и слични нешта на вашиот крпа кука.На силиконски вилици држете го вашиот крпи цврсто и не оштети нив.Едноставно им помогнам на вашата крпа кон центарот на кука и ослободување на тоа, само да се повлече за да се отстрани вашиот крпа.КРПА КУКА ПРЕМИУМ & ЕКСКЛУЗИВЕН ДИЗАЈН - хром-обложено пластични домување се обезбедува исклучително елегантна и естетски изглед.Сад Крпа Носителот, Сад Партал Носителот, Бања Двојна Крпа Куки, Туш Крпа Куки, Кујна Крпа Куките или Декоративни Крпа Куки идеален за употреба во овие области.Дефинитивно ќе додадете префинет изглед за секоја област што ја користите.ГАРАНЦИЈА – Ние сме подготвени да го реши секој проблем што го имате со овој крпа кука.Со 100% ризик бесплатно гаранција за квалитет, немаш ништо да изгубите.Можете да го користите за многу едноставно со читање на оперативни инструкции зад пакет.Куките дојде во 4-пакет пакет со квалитетот блистер картичка, која е идеална за давање на производот како подарок.Toysdone : сосема е иновативна и чува потребите на клиентите и задоволството на ум.На спектар и разновидноста на производите се briiliant.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата