.

.

Inktopia Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за HP 63XL 63 XL Црна и Боја употреба со HP Officejet 5255 5258 3830 3833 4650 Завист 4520 4516 DeskJet 1112 2132 3633 3634 Печатач

Inktopia Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за HP 63XL 63 XL Црна и Боја употреба со HP Officejet 5255 5258

DEN 935.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Замена за HP 63 XL 63 XL Remanufactured Мастило Касети Со Ажурирани Чип Компатибилен Со Officejet 5255 и 5258 5260 5200. Компатибилни Печатачи : HP Office Jet 5255 5258 5260 5200 4650 3830 3831 3832 3833 3834 4652 4654 4655, ЗАВИСТА 4520 4510 4512 4513 4516 4517 4522 4524 4525, Desk Jet 1110 1112 2130 2131 2132 2133 2134 3630 3631 3632 3633 3634 3636 3637 Сите-Во-Едно Печатач.Пакет Содржина : 2 Пакет (1 Црно ,1 Три-боја) remanufactured за 63 XL мастило кертриџ Висок Принос Со мастило Индикатор за нивото Со ажурирани чип.Страница Принос : До 480 страници во 63 XL црна кертриџ и 330 страници во 63 XL color кертриџ.Боја : Црна 1 и 1 Тробојка Комбо Пакет. ───────────────────────────────────────────────ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ ─────────────────────────────────────────.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата