.

.

GoalMad Дете Четка за заби, У Облик на Електрична четкичка за Заби за да 2-6 Години Дете & Деца, 360 Автоматско Elk Четка Безжично Полнење (Безжично Полнење-Сина)

GoalMad Дете Четка за заби, У Облик на Електрична четкичка за Заби за да 2-6 Години Дете & Деца, 360 Автоматско

DEN 1466.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????【Премиум Материјалот】 Нашите U-облик на четка за заби влакната се направени од храна одделение меки силиконски материјал.На мека четка главата е безбеден и хигиенски, што е потребно за добра грижа за вашите деца заби.Изберете нас за повеќе мир на умот, па како да се спречи деца заби од тоа да биде изгребани од страна на хард влакната.Големина:4.09 во*1.25 во. ????【3 Четкање Режими】 3 различни вибрации начини да се избере, еден е мека на чекање за деца околу 2-6 години, еден е чиста режим, за деца околу 6 години, уште еден е пораката на чекање, за деца на возраст од околу 2 години.Само изберете различни чистење на владата според различни сценарија. ????【Уникатен U-Облик Elk Дизајн】 На Елен U-Облик на заби е Совршен подарок за Божиќ!Што ги привлекува децата' внимание, се вклопува во нивната уста, и не се плаши од poking на нивните грлото.Прекрасна elk дизајн мора да биде нешто што ќе години' ќе ви се допадне.Направи ги како четкање на забите и се посветам добро четкање навики. ????【IPX7 водоотпорен & 40ТИ Времето】 Нашите четки за заби се IPX7 водоотпорен, може да се мијат над сите. 40-ти години smart времето функција им овозможува на децата да имаат фиксен време да се исчисти забите, исто така, да ги ослободи рацете, научни четкање време за децата да се посветам на точни четкање навики. ????【360-степен Чистење】 На 360-степен целата уста чистење со четка може ефикасно да се четка сите области кои се во контакт со вашите непца и заби во 30-45 секунди, За чистење на владата, само да се движи лево и десно за да се постигне е тешко да се постигне места.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата