.

.

PetRageous 16051 Самоа Нерѓосувачки Челик машина за миење Садови Безбедно Еден Фидер 1-четвртиот сад капацитет 6.5-Инчен Ширина 3.75-Инчен Високи за Средни и Големи Кучиња и М?

PetRageous 16051 Самоа Нерѓосувачки Челик машина за миење Садови Безбедно Еден Фидер 1-четвртиот сад капацитет

DEN 938.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакетот Тежината На Производот Е 1.26 Фунти.Додава До Дома Décor.Отстранлив Сад.Пакет Димензии : 6.75" L X 6.75" W X 4.0" H. Возраст спектар опис : Сите Фази на Животот.Самоа, од не ' Рѓосувачки Челик еден фидер има 1-четвртиот капацитет.Овој внесувач карактеристики еден пренослив, fluted, од Нерѓосувачки Челик сад која почива во манго Тврдо стои.Црна застане е уметнички дизајнирани со коска во облик на лулка да се одржи на сад и здрав база.Садот е машина за миење садови безбедно и на штандот треба да биде рака измиени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата