.

.

THORINSTRUMENTS (со уред) Гроздобер Бронза Телескоп Антички Кожа w/Природни Дрвени Наутички Подарок Декоративни

THORINSTRUMENTS (со уред) Гроздобер Бронза Телескоп Антички Кожа w/Природни Дрвени Наутички Подарок Декоративни

DEN 1307.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Антички стил Висок квалитет Телескоп со убава кутија,најдобриот подарок за секого.Цевка Должина : 18" инчи,.Материјал што се Користи : : Цврсти Месинг Дрво & кожа.Уникатен Антички Бронза Заврши со Природни дрвена кутија,.Уникатен Дизајн Изработени Од Месинг Телескоп Опфатени Антички кожа.Совршен Подарок за Патниците, Наутички Колектор И Дома Декоративни.Како Ова е Рачно Изработени производ толку мала боја промени и тежина промени може да се случи, но Квалитетот на производите ќе биде супер-парична казна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата