.

.

Cotchear Контролер Полнач за Xbox Еден, USB Брзо Полнење Стојат Клупа Двоен Станица за Полнење за Xbox Еден/Една S/One X

Cotchear Контролер Полнач за Xbox Еден, USB Брзо Полнење Стојат Клупа Двоен Станица за Полнење за Xbox Еден/Една

DEN 491.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет се Вклучени : 1 x Двојна Полначот Контролер се Залагаме за Xbox Еден; 1 x USB Кабел.Влезен Напон : DC 5 V/1000 MA ; Излезен Напон : DC 5 V/500-1000 MA ; Charging Time : 2-4 H.Лесен за Користење : само да се стави вашиот Контролор на Полнење Станица и тоа ќе започне полнењето автоматски, без потреба да ја отстраните батеријата.Едноставен Изглед : 2 полнење на веб-сајтови и индикаторот за полнење да светлини и светлина дифузија транспарентен дното,може да се види повеќе јасно состојбата на полнење.Автоматско исклучување функција, таа автоматски ќе се исклучи кога целосно наполнета да се избегне над задолжен, силно го подобрите вашето користење на безбедноста.Карактеристики : Едноставен Изглед, 2 полнење на веб-сајтови и индикаторот за полнење да светлини и светлина дифузија транспарентен дното,може да се види повеќе јасно состојбата на полнење, полнење прикаже црвена.Со полнење на обвинителна клупа, корисниците ќе бидат во можност да се наплаќаат до два контролори одеднаш, без да се поврзете на нив да XBox Еден/S систем се справи со полнење државата кои се прикажани во црвено, за полнење за 1hours 30 минути или црвено светло трепка, што е нормално,се справи со е наскоро да биде полн,почекајте untilthe престане да трепка,сина светлина,handleis целосно наполнета.Уживајте во вашата игра време.Основни параметри : Влезен Напон : DC 5 V/1000 MA Излезен Напон : DC 5 V/500-1000 MA Charging Time : 2-4 H Забелешка : Овој производ не може да се стави во оган.Може да го користите корозивна течност за чистење на овој производ.Не може да се стави овој производ во премногу високи или премногу влажни место Не може да расклопување на производи со себе.Содржина : станица за Полнење for X-кутија one1pcs Chargercable1pcs.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата