.

.

Наслов Знак 73041 Графиката Лента, Црна, 1/4-Инчен Широк, 324 Инчи Долг

Наслов Знак 73041 Графиката Лента, Црна, 1/4-Инчен Широк, 324 Инчи Долг

DEN 178.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Црна графиката лента. 1/4-инчен широк, 324 инчи долго.Користење на табели, графикони, знаци, директориуми, и повеќе.Идеален за внатрешна или надворешна употреба.Употреба на стакло, дрво, метал, пластика, хартија, и повеќе.Црна графиката лента ^1/4-инчен широк, 324 инчи долго ^Користење на табели, графикони, знаци, директориуми, и повеќе ^Идеален за внатрешна или надворешна употреба ^Употреба на стакло, дрво, метал, пластика, хартија, и повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата