.

.

ДЕЛТА 31-794 3/4-Инчен 150 Ронки Пескарење Ракави за 31-780 Вретено Сандер (6-Pack)

ДЕЛТА 31-794 3/4-Инчен 150 Ронки Пескарење Ракави за 31-780 Вретено Сандер (6-Pack)

DEN 315.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3/4" дијаметар пескарење ракав за пескарење помали облини и контури.Алуминиум оксид абразивни за високи перформанси и професионални резултати. "X" тежина, полиестер-обложени, крпа, поддржан од ракавите за подобра издржливост под тешки употреба.Погоден за употреба на дрво, пластика, црна и обоени метали, и повеќето не-метални материјали. 4-1/2" долг ракав за ДЕЛТА Б. К. С. С.® Клупата Осцилирачки Вретено Сандер.Од Производителот Делта 31-794 3/4-Инчен 150 Ронки Пескарење Ракави за 31-780 Вретено Сандер (6-Pack).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата