.

.

Брошеви Тешки Безбедност Иглички 1.6/38mm/31mm Метал Пролет Заклучување со Pin сврзувачки елементи за Облека, Капи Здолништа Dressessewing Облека DIY Занает Одлуки 60pcs (Розово Зла

Брошеви Тешки Безбедност Иглички 1.6/38mm/31mm Метал Пролет Заклучување со Pin сврзувачки елементи за Облека, Капи

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Боја на pin】Постојат 5 бои, бои се зголеми злато, злато, светлина злато, gunmetal и бронза, кои можат да ги задоволат секојдневните потреби. 【Pin големина】Постојат 3 различни големини, 40x7mm (1.6" инчи), 38x6mm (1 1/2 инчи), 31mmx6mm (1 1/4 инчи), а пакување од 60 парчиња безбедност игли;. 【Квалитетот на pin】 безбедноста pin-от е направен од високо-квалитетни и издржливи метална.Површина е мазна и силна. 【Лесен за употреба】безбедноста pin лесно може да се стави на и симната дебела облека и ќебиња.Тоа, исто така, има екстра остар зашилен врв, кој е покриен со посочи совет да се задржи на pin заклучен и не е лесно да се отворени.За да ги заштитите вашите прсти од несреќи.Со заклучување на врвот, тоа е безбедно да се користи.Погодна за секојдневно носење.DIY стил или да го адаптирате вашиот прибор за облека, како што се фармерки и капи. 【Широка примена на иглички】Безбедност иглички од различни големини се многу погодни за секојдневна употреба, се поставуваат работи за шиење, плетење, quilting, bibs, ракотворби, рачно изработени накит, фиксна завои, обичај облека, и направете ја вашата креативна работа повеќе лесно.Боја : Роза Злато | Големина : 40mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата