.

.

Piru Мали 9 инчен Големина Месинг Телескоп со Tripod Застане. Биро Оркестарот и Дома Декор Објект Декоративни Showpiece - 15 cm (Месинг, Златна, Кафеава)

Piru Мали 9 инчен Големина Месинг Телескоп со Tripod Застане. Биро Оркестарот и Дома Декор Објект Декоративни Showpiece

DEN 1307.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дувачкиот Биро Телескоп Со Прилагодливи Дрвени Tripod Застане.Фокусот е приспособена од страна ротирање на навој дел во близина на окуларот.Должина на телескопот е 9"(23 см) & продолжи да 9.75"(24.8 cm) Прибл.Tripod е 8.75"(22.2 cm) висок и може да биде продолжена до 12"(30.5 cm) Прибл.Материјал : Месинг & Дрво Зголемување : 10x Околу Телескоп Крај : Антички Tripod Крај : Античкиот Со Дрвени полски Вкупната Тежина : .630 kg Прибл. ♥♥Гроздобер Антички Месинг Телескоп Со Дрвени Tripod Стојат Колекционерски Биро Оркестарот Карактеристики На Производот : Месинг Биро Телескоп Со Прилагодливи Дрвени Tripod Застане.Фокусот е приспособена од страна ротирање на навој дел во близина на окуларот.Должина на телескопот е 9"(23 см) & продолжи да 9.75"(24.8 cm) Прибл.Tripod е 8.75"(22.2 cm) висок и може да биде продолжена до 12"(30.5 cm) Прибл.Прес fit капа во прилог на синџир штити цел леќа од оштетување.ОПИС : Материјал : Месинг & Дрво Зголемување : 10x Околу Телескоп Крај : Антички Tripod Крај : Античкиот Со Дрвени полски Вкупната Тежина : .630 kg Околу♥♥.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата