.

.

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Грејач, WallMounted Огледало Полирање Загреан Пешкир Рек Плоштадот Стап 1050580110Mm,Приклучок (Боја : Hardwiring)

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Грејач, WallMounted Огледало Полирање Загреан Пешкир Рек Плоштадот Стап 1050580110Mm,Приклучок

DEN 5415.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ѕид-монтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко во влажно и ладно време, да ги задржи вашиот живот свежи.Дизајниран за затоплување НЕ сушење.Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење.Користење на висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, водоотпорен и електрична енергија доказ, рака полиран, висока температура отпор, приклучок и напон може да се конфигурира во согласност со барањата на клиентот.Оваа крпа потопол е поделена на приклучок и hardwired.ДОДАТОК : кабелот за Напојување излегува од задната страна на вертикална цевка со приклучокот.HARDWIRED : Скрие кабелот за напојување throught ногата и заградата на ѕидот директно.Преферирана материјал, класичен дизајн, безвременски, мазен облик, брзиот температура се зголеми, интелигентни постојана температура, без да се грижите.Безбедно и odorfree, energysaving и висок квалитет, еколошки и здрави, ги штити вас и безбедноста на семејството и здравјето на облека.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата