.

.

Џони е Исецка Магазин за Мажи Крајната Дива Мачка Коса Глина-Стил Силна Чекање, Лиење, Мат Финиш, Природен Изглед, Не Мрсна, Reworkable 2.46 оз (Пакување од 1)

Џони е Исецка Магазин за Мажи Крајната Дива Мачка Коса Глина-Стил Силна Чекање, Лиење, Мат Финиш, Природен Изглед,

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ШТО Е ТОА : А мажите чешлање производ, препорачани од страна на светската професионална barbers, да се создаде dishelved или гравитацијата пркосејќи им изгледа.Во текот на целиот ден силна одржи и ниска сјај за некои сериозни губење на мускулите.Погоден за сите типови коса, должина и текстури со лесно миење надвор.Голема свеж мирис кој дојде токму од бербер се чувствуваат.ШТО ЗНАЧИ ТОА ДАЛИ : Со своите берберот салон за оценка на квалитетот на формула и мода напред автентични наследство, овој коса глина сида во constucting изгледот што се со цел за со природно стилизирана уште unstyled се погледне во умот.На глини текстура обезбедува долготрајни се одржи за време на заклучување во вашиот влакната густина и полнота.Не-мрсна, reworkable заврши.Што ПРАВИТЕ кога ВО ТОА : рачно направена комбинација на активни состојки, вклучувајќи восок, жалфија leaf екстракт и стимулирање црн пипер за коса заштита, климатизација, смирува вашиот скалп и промовира раст на косата.Единствена потпис мирис ја зголемува мирис на Цитрус, Cedarwood и Пачули.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Најдобри се применува на сува коса.Со еден прст, лажичка од тегла за fingertip големина количина на производот.Бришење на производот помеѓу вашите раце се додека тоа оди јасно.Потоа, ќе се кандидира на глина иако вашата коса од коренот до завршува.Стил со вашите прсти додека саканиот изглед на acheived.Совршен за патување & давање на подарок.КОИ СМЕ НИЕ : Џони е Исецка Продавница е пробив barbershop и машки чешлање бренд кој осигурувачи 1950-тите и 1960-тите години ретро стил и модерна ден тренд.Сето ова е за изработката искрен, масна стилови за момци кои сакаат да бидат негувани со став.Со наследство во barbering, Џони е Исецка Продавница е горда да се каже дека тоа е единствениот вистински автентични бренд каде што сите производи се дизајниран, развиен и тестиран од страна на barbers што значи вистински кредибилитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата