.

.

Микро Славини, М1 да се М3.5 Машина Рака Завртка Тема Чешми Постави Нишка Метрички Plug Допрете Вежба Битна Тема во Елемент Допрете Постави Алатка 10pcs за Часовници и рач

Микро Славини, М1 да се М3.5 Машина Рака Завртка Тема Чешми Постави Нишка Метрички Plug Допрете Вежба Битна Тема

DEN 381.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 Овие машина чешми усвојување на високо-брзински челик со висока абење и отпорност на топлина, која е издржлив и има долг животен век. 【ЖИЦА со ДИЈАМЕТАР】 Постојат вкупно 10 парчиња во различни големини од М1 да се М3.5 (M1, М1.2, М1.4, М1.6, М1.7, М1.8, М2, М2.5, М3, М3 .5 (груб навој)), кој можете да го користите да се тема на разни теми. 【ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН】 Стандард жица растојание дизајн, јасни и чисти, без burrs. 【АПЛИКАЦИЈА】 Овие рака чешмите се користи за обработка јатчесто овошје или други заеднички теми на машина. 【УБАВО ИСКУСТВО】 Со овие рака славини, ќе имаат мазна допирање искуство со нив.Опис : Овие машина рака чешми донесе high speed челик со висока носат и отпорни на топлина, кој е издржлив и има долг животен век.Постојат вкупно 10 парчиња во различни големини од М1 да се М3.5 што можете да ги користите за прислушување на различни теми.Со овие рака славини, ќе имаат мазна допирање искуство со нив.Карактеристики : Усвојување high speed челик со висока носат и отпорни на топлина, кој е издржлив и има долг животен век.Постојат вкупно 10 парчиња на чешмите во 10 различни големини од М1 да се М3.5 што можете да ги користите за прислушување на различни теми.Стандардна тема растојание дизајн, јасни и чисти, не брус.Овие машина рака чешмите се користи за обработка јатчесто овошје или други заедничка нишка на машината.Со овие машина рака славини, ќе имаат мазна допирање искуство со нив.Карактеристики : Материјал : high speed челик Големина : М1, М1.2, М1.4, М1.6, М1.7, М1.8, М2, М2.5, М3, М3.5(Груб навој) Количеството : 10 компјутери Тежина : 16g Пакет се Вклучени : 10 x Машина Рака Допрете(Груб навој).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата