.

.

Тешко да се Најде Fastener 014973147518 Водител на Завртки,3/4-10 x 12, пребројувањето на 10

Тешко да се Најде Fastener 014973147518 Водител на Завртки,3/4-10 x 12, пребројувањето на 10

DEN 1411.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дијаметар : 3/4".Должина : 12 инчи.Материјал : Челик.Крај : Hot Dip Поцинкуван.Тема Тип : 10 (Крупни).Големина : 3/4-10 x 12 Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, или во автомобилската индустрија.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни заврши.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации.Бидете сигурни да се тестираат темелно и консултирајте се со лиценциран градител или инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата