.

.

Наслов Знак 73163 Графиката Лента, Црвена, 1/16-Инчен Широк, 603 Инчи Долг

Наслов Знак 73163 Графиката Лента, Црвена, 1/16-Инчен Широк, 603 Инчи Долг

DEN 192.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Црвено графиката лента. 1/16-инчен широк, 603 инчи долго.Користење на табели, графикони, знаци, директориуми, и повеќе.Идеален за внатрешна или надворешна употреба.Употреба на стакло, дрво, метал, пластика, хартија, и повеќе.Црвено графиката лента ^1/16-инчен широк, 603 инчи долго ^Користење на табели, графикони, знаци, директориуми, и повеќе ^Идеален за внатрешна или надворешна употреба ^Употреба на стакло, дрво, метал, пластика, хартија, и повеќе.Големина : 1/16 Инчен | Боја : Црвена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата