.

.

JMU Ендодонтско на Коренскиот Канал Рака Употреба Reamers,Нерѓосувачки Челик,21mm,15#-40#,6pcs/Кутија

JMU Ендодонтско на Коренскиот Канал Рака Употреба Reamers,Нерѓосувачки Челик,21mm,15-40,6pcs/Кутија

DEN 83.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висок квалитет, од нерѓосувачки челик добра флексибилност и фрактура на корозија.Reamers се користи главно за да се отстрани дентин и изедначи на коренскиот канал и unclog на коренскиот канал.Висок квалитет на сечење ефикасност,во голема мера се подобри ефикасноста на стоматолозите работа, заштеда на време и напор.Рака користете датотеки со фиксна пластични миење и да се справи.Максимална температура на стерилизација е 145℃.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата