.

.

QEI+Париз Privilage Кавијар Бисер Тонирање ✔Лосион 16.8 fl.оз ✔Казна-Глицерин 16.8 fl.оз ✔Сапун Бар 7oz Сет на 3Pcs

QEI+Париз Privilage Кавијар Бисер Тонирање ✔Лосион 16.8 fl.оз ✔Казна-Глицерин 16.8 fl.оз ✔Сапун Бар 7oz Сет на

DEN 4319.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лосион : Ефикасни во молњи и исчезнува темни дамки.За лекување на рани, сонце флеки, стареењето на места и на бременоста флеки.Полесни, дури и кожа, blemish слободни и заштитени против бактерии, целосна и постојана акција.Глицерин : збогатено со голем број на бенефиции од морето вклучувајќи кавијар бисер.По примена, ќе се чувствувате своите поправка и хранлива моќ на вашата кожа.Епидермисот е веднаш заштитени и revitalised.Поради својата speacial формула, Привилегија Чист Глицерин ќе се подобри навлажнувачки, разјаснување, па дури и светлината тен без место.Сапун : се Користи за чистење на Кожата внимателно со пред да се применуваат Privilige Лосион и Чист Глицерин еднаш или два пати на ден.Главни Состојки : Кавијар и Бисер екстракти, не белење состојки, додаде, Hydroquinone Free!.Дерматолог-Тестирано за да биде безбеден за кожата, се препорачува од страна на кожата клиники дизајниран за луѓето на боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата