.

.

WYQQ Виси Облека Торба Лесни Одговараат Кеси Прашина-Доказ (Сет од 5) со Здрав Целосна Патент за Плакарот за Складирање и Патување(Големина:60x90cm,Боја:Off-Вајт)

WYQQ Виси Облека Торба Лесни Одговараат Кеси Прашина-Доказ (Сет од 5) со Здрав Целосна Патент за Плакарот за Складирање

DEN 894.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Не-woven Garment Торба : На еколошки не-плетени ткаенини се направени од природни влакна, која е мека и дише, ефикасно влага-доказ, deodorant, ги штити облека од загадување, и го задржува свежи и светли за долго време, И тие ќе се задржи вашата облека организирани.Сет од 5 : вклучувајќи ги и 5 парчиња облека, торби за виси облеката.Совршен за сите ваши складирање и патување потреби.Издржливи Патент : Патент отворање на дизајн на средината, трајни нема да се прекине или да опадне.И тоа се движи глатко во двете насоки.Згусне облека прашина маска, таписерии изработка, уредно изнесе, парична казна бода, целосно ограден дизајн, мал отвор на врвот закачалка, ефективна dustproof, Видливи транспарентен прозорец дизајн, вграден во облека е јасно на прв поглед, лесен за пристап.Флексибилност : Идеална должина за костуми, кошули, да се облекува, џемпери, јакни, панталони, блузи, спортски палта, зимско палто и сл .Гардероба плакарот организатор заштедува простор, држи вашиот плакар уреден и организиран од страна на боја.Никогаш повторно оставете го вашиот омилен костим или фустан зад себе.Уморни од гледање на еден куп облека целиот вашата соба?Настрана од хаос тие ги создаваат, некои Облека се изложени на нечистотија се потешко да се исчисти.Ако не сте воодушевени за неред или на расчистување на пат, тогаш ова трајни облека торба е вашата најдобра залог.Име на производ : Задебелена облека прашина cover Material : не-плетени fabric Color : Off-бела, розова, сива, бела (без перспектива прозорец)Големи димензии : Големина : Мал : 60x90cm (23.62x35.43in) Медиум : 60x105cm (23.62x41.33in) Големи димензии : 60x125cm (23.62x49.21in)Тежина : 105g, 115g, 125ggarment покрие карактеристики : 1. облека покритие Отворање Дизајн : плоштадот отворање на врвот на вашиот закачалка.е погодна за разни видови на закачалки без да остават голем јаз, местото каде што грб ги кука доаѓа надвор е доволно мал за што нема прашина влегува.2. лесен ,удобен, здрав, и мека, за костуми, кошули, панталони, спортски палта.3.видлив транспарентен прозорец дизајн, меморија за облека на прв поглед, лесно да пристапите(бела без перспектива прозорец)4. Користете облека маска за да се спречи облека од исчезнува поради сончева светлина.5. Малата големина е погодна за чување облека, кошули, џемпери, кратки палта, итн.под 80см во length Medium големина е погодна за чување облека под 95cm во должина, костуми, средна должина палта, итн.Голема големина е погодна за чување облека под 115cm во должина, коленото должина надолу јакни, палта, итн.Применливи сцена : Погоден за употреба во гардероби, плакари, cloakrooms, облека изложбените салони, облека продавници, хемиско чистење, булчински продавници, итн.Пакување листа : облека виси торба×5 Note : 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата