.

.

3,5LCD HD Екран Peephole Гледачот Дигитални Врата Око на Гледачот Камера 480 x 320P Резолуција на Слика 120 Степен Широк Агол Home Security System

3,5LCD HD Екран Peephole Гледачот Дигитални Врата Око на Гледачот Камера 480 x 320P Резолуција на Слика 120 Степен

DEN 1336.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[HD Отворено Камера] Овој peeple гледачот камерата овозможува до 480 x 320 P резолуција на сликата, им овозможува HD дисплеј, ви овозможи да се знае посетител информации навремено и јасно.Мини отворено камера, 24 часа мониторинг, заштита на вашиот семејство во текот на целиот ден и ноќта. [HD Отворено Камера] Овој peeple гледачот камерата овозможува до 480 x 320 P резолуција на сликата, им овозможува HD дисплеј, ви овозможи да се знае посетител информации навремено и јасно.Мини отворено камера, 24 часа мониторинг, заштита на вашиот семејство во текот на целиот ден и ноќта. [Скриени Стил Peephole со Широк Приказ Агол] Овој дигитален peephole изгледа многу слично на нормални оптички peephole, така што тоа може да се избегне добивање вклучени во проблеми во врска со инвазијата на приватност; 120 степени супер широк агол на гледање ви обезбедува дополнителни гледање визија. [TFT Колор Дисплејот на затворен mainframe со убав слој пластичен капак, така лесен и тенок. [Лесен за Употреба ] Лесно да го инсталирате, многу лесно може да го замени вашиот стар оптички peephole со овој дигитален peephole гледачот полнење, без дополнителни завртки е потребно.Тоа е едноставен, но практични home security уред за вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата