.

.

Demoyu Прилагодливи LED Ноќ Визија Стакло Очила Мотор, Мотоцикл Трки Лов Очила Eyewear со Флип-Out Светлина Windproof Отворено Риболов Алатка Додатоци Опрема Брод

Demoyu Прилагодливи LED Ноќ Визија Стакло Очила Мотор, Мотоцикл Трки Лов Очила Eyewear со Флип-Out Светлина Windproof

DEN 604.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Поп надвор светла кои зрак кул сина светлина во мракот.Прилагодливи еластична бендови за удобно се вклопуваат.Ергономски дизајн, широка визија и безбедноста да се носат.Заштита на детските очи, кога тие се игра играчка пиштол куршуми, огномет и сл.Зелена затемнети леќа со гравирани графика дека сјај кога светлата се на.Прилагодливи LED Ноќ Визија Стакло Очила Мотор, Мотоцикл Трки Лов Очила Eyewear Со Флип-out Светлина Windproof : ноќенпоглед очила со флип-out lights Soft носот pad See во темнината 25 feet LED светла никогаш не треба replacing Suitable за ноќта activities Specifications : Батерија : Потребна 4*AAA батерии (не се вклучени)Употреба : прашина-доказ, windproof, анти-печат, ноќта lighting Material : PCProduct големина : 185*210mm Color : Зелено & black Package Included1 x Ноќ Визија Стакло Goggles Notes1 Due на разликата меѓу различни следи слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано во pictures2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата