.

.

Toouse Хартиена Крпа Носители Блек Метал Диспензерот се Вклопува Стандардна Големина на Хартија Крпа Ролни за Countertop, Кујна, Трпезариска Маса, Бања.

Toouse Хартиена Крпа Носители Блек Метал Диспензерот се Вклопува Стандардна Големина на Хартија Крпа Ролни за Countertop,

DEN 503.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????Хартиена крпа носителот на countertop : Ова дебели хартиена крпа носител е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, градежништвото, издржлив и може да се користи за многу години.Кој црна и златна фолија печатење за разбраното луксуз и додаде престиж. ????Големина : 11.02 x 6.69 x 5.91 инчи, на Toouse Вертикална Хартиена Крпа Држачот е опремен со четири гума не се лизга влошки да ви обезбеди сигурен стабилност.Тоа ќе не нула вашиот countertop и секогаш ќе застане безбедно и сигурно на вашиот countertop. ????Опис на производот : Погодна за секој десктоп, како што кујна, трпезариска маса, спална соба, бања, итн.Оваа хартиена крпа се тркалаат фармацевт ќе го задржи вашето табела чиста и уредна додека можете лесно да ги собереш на хартиени крпи.Го купат овој производ и да добијат две куки за слободни да се направи вашиот дом да изгледа neater. ????Лесно да се носат : Ова хартиена крпа носителот може да се користи за да се одржи кујна хартија во ролни, или можете да ја користите за да ги зачувувате хартиена крпа ролни во бањата, кабинети, па дури и на трпезариска маса!Овој елегантен држач никогаш нема да се погледне надвор од местото. ????Целосна сатисфакција или вашите пари назад.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и нашите поддршка на корисниците ќе го поправам на ваше задоволство!.Оваа хартиена крпа носител е црна и златна фолија печат countertop хартиена крпа држачот.Тоа е лесно да се чисти и да се носат.Оваа е-мора да има производ, кој е совршен за кујна.Стабилна, не се лизга база со четири солидна не се лизга влошки кои ќе ви овозможи да се одржи тоа цврсто на countertop, додека бришејќи до дамки без гребење вашата маса Мерење 1.92 килограми, тоа не е премногу лесни, но ви овозможува да се движите низ па тоа може брзо да ги организирате вашите хартиени крпи во секој агол Лесно да се чисти и без инсталација, така што ќе може да се стави во употреба откако ќе ја прими, заштедува драгоцено време Забелешка : големината на книжно марамче носител е 11.42 инчи, ако вашиот хартиена крпа големина надминува него, тоа може да го покрие.Поради мониторот, сликата боја може да биде малку отстапување од вистинската работа, ако ја прими стоката и било незадоволство може да ни се јавите за целосно враќање на средствата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата