.

.

G. S Пинцети Поставите 4-Парче - Не ' Рѓосувачки Челик Коса Совет И Истакна Веѓа Tweezer Set - Голема Прецизност За Лицето Коса, Ingrown Коса, Splinter, Blackhead И Штиклирајте Смена (Среб

G. S Пинцети Поставите 4-Парче - Не ' Рѓосувачки Челик Коса Совет И Истакна Веѓа Tweezer Set - Голема Прецизност

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

INGROWN ВЛАКНАТА & SPLINTERS – Совршено подреден во средина совети за лесна отстранување на проблематичниот ingrown коса и splinters.Одлично за ПРЕЦИЗНОСТ веѓа чешлање.СТРЕС СЛОБОДНИ УБАВИНА РУТИНА – се Каже збогум на фрустрацијата на вашите стари веѓа пинцети и се восхитуваат на совршено подреден во средина совети на вашиот нов G. S помош на пинцета.Совршено калибриран притисокот за поголема контрола и стрес слободни tweezing ритуал.ГАРАНТИРА ПОЈАСНИ, НЕСПОКОЈОТ УБАВА КОЖА – се Каже збогум на досаден скитници влакната со овие ПРЕЦИЗНОСТ помош на пинцета.Ќе забележите драматична разлика во перформанси во споредба со продавницата купи помош на пинцета.СОВРШЕН ПОДАРОК СЕТ ЗА НЕА ИЛИ НЕГО – им Даде на вашите најблиски со подарок на една убава поставување на модерни, елегантни пинцети дека ќе ги направи фрли своите стари оние надвор!.Нерѓосувачки Челик Коса Совет Дизајн Кој Е Издржлив И Лесен За Чистење.Вие Никогаш Не Ќе Треба Уште Еден Пар На Помош На Пинцета.Боја : Сребро Обично Луѓето Може Да Се Допаѓа Шарени Убавина Tools,Но Понекогаш Тоа Не Е Добро И Здраво За Вас,Како Што Се Помош На Пинцета Сет.Според Истражувањето,Шарени Материјалот Може Да Содржи Некои Хемиски Агент Кој Може Да Наштети На Вашиот Здрава Кожа И Предизвикуваат Алергии.Не Се Загрижени За Хемиски Повеќе,Имаме Само Нешто Да Го Спаси Својот Разум. 4 Совети Природната Премија Сите Нерѓосувачки Челик Сигурен Совршен Пинцети Подарок Сет Рамен Пинцети,Коса Пинцети,Аглеста Пинцети И Укажа Помош На Пинцета. 100% Природен Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Материјал,Целосно Хемиски Слободни.Уживајте Болка Слободни Искуство.Не Обоена,Никогаш Нема Да Исчезнат,Без Хемикалии.Најдобро За Алергични На Хром (Кожата Добива Црвена И Јадеж).Неутрален Дизајн - Најдобри Пинцети Подарок Сет За Мажите И Жените Голема Вредност (Зошто Одат За Само 1 Тип На Помош На Пинцета Кога Ќе Може Да Има 4 Совети?) - 4 Дел Стручна Помош На Пинцета Сет : 4 Различни Совет Дизајни За Различни Агли И Да Се Користи 1. Во Можност Да Наведете Дури И На Најмалите На Влакната И Го Зграби Нив Лесно. 2. Уникатен Обликувањето На Секој Пинцети Обезбедува Најдобар Прецизност. 3. Посочи Оние Кои Се Одличен Во Отстранување На Ingrown Косите И Мали Трева Splinters. 4. Најдобро За Веѓа Удирање,На Лицето,Ingrown Носот Коса,Splinters. 5. Коса Совет Работат Добри Во Грабање Hangnails И Работи Како Што. 6. Контрола На Најдобрите Косите Или Теми Цврсто И Лесно. 7. Доаѓаат Со Кожа Складирање Торбичка За Kinki,Не Се Загрижени Изгубени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата