.

.

250ml Шприц со Цевка, Екстра Голем Пластичен Шприц со Цевки за Лепак Издавање, Научни Лаборатории, Наводнување, Refilling

250ml Шприц со Цевка, Екстра Голем Пластичен Шприц со Цевки за Лепак Издавање, Научни Лаборатории, Наводнување,

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

250ml Шприц + Цевки : Секој шприц е индивидуално и запечатени, чисто, безбедно и стерилни.Одлично за refilling и мерење на етерични масла, мастила, мазива, пломби, лепила, лепила, растворувачи, лесното масло итн.На gradations знаци се јасни и добро печатени, држете се до повеќе перења по различни намени.Клипот функционира глатко, и гумени совет на клипот го прави помал печат.Полипропилен Барел, за мерење и издавање течности/хемикалии, лабораторија користете & експерименти, succulents градина наводнување.Чисти и точни алтернативни да фрлаат течности во мерење на чаша или лажица.Клипот е лесно да се повлече и да се поттикнат, а ќе се одржи на течност без протекување.Клипот може да се повлече право од назад и гума печат може да биде симната за чистење, како и.ПВЦ Цевка Надворешниот Дијаметар 9mm, Внатрешниот Пречник од 6mm, Должина 70cm.Не се работи со брз-поставување на супер лепак затоа што на работа на време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата