.

.

Дрво Крпа Куки -Наместете го на 2 Самоуправа Лепило Гроздобер Крпа Носителот Дрвени Ѕид Монтирани Крпа Полици за Бања и Кујна Дома Декор - Брзо Сушење, Намалување на

Дрво Крпа Куки -Наместете го на 2 Самоуправа Лепило Гроздобер Крпа Носителот Дрвени Ѕид Монтирани Крпа Полици за

DEN 527.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ИНОВАТИВНИ ДРВО БАЊА ПЕШКИР НОСИТЕЛОТ – Нашата поставена дрвена крпа носители се направени од природни орев со восок заврши навистина да се истакнат природните бои на дрвени предмети.Единствен начин да се одржи вашата крпа во место додека елиминирање на појавата на фрустрација предизвикана од честите крпа Лизга отпуштања и кинење на крпа поради остар или прилично лошо дизајнирани куки – толку лесно да се клип на тоа дури и бебињата можат да ги користат без напор!.ПРЕМИУМ ДИЗАЈН : Стилски дрво крпа кука совршен за модерна кујна и бања, да ви даде почетен рафинирани софистициран изглед со овие модерни рачно изработени ѕид куки.Традиционален amish стил крпа рек оживува во современиот секојдневниот живот.Користите овие или да се откажам чај крпи, рачни крпи, бања крпи, измијте облека или нешто слично.Што го прави идеален за kinki да се пријатели, семејство или колеги премногу.БРЗО СУШЕЊЕ & НАМАЛУВАЊЕ на БАКТЕРИСКИ РАСТ : главниот концепт на овој крпа носител е на мермер дека има крпа на pin точка.Оваа техника им овозможува на тежината на крпа да се откажам слободни, додека се емитуваше од влага заробени во пешкир.Држачот ви овозможува повеќе воздух да тече низ целата крпа, предизвикувајќи го да се исуши два пати побрзо отколку со користење на класичен крпа решетката.ДА ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР ВО ВАШИОТ ТОАЛЕТ!Оваа крпа држачот ви овозможува да ги собере повеќе закачалки и ефикасно сува повеќе крпи, по употреба во бањата.Просечна крпа рек лентата се движи помеѓу 18-36 инчи) во должина, а наше е помалку од 1,5 инчи широка.Measurments : 5,1" x 1,5" x 1,5"/13x4x4 cm.НА JINMURY ВЕТУВАЊЕ НА ЗАДОВОЛСТВО : Секој детал од ова дрво крпа носителот беше прецизно дизајнирани да обезбедат години наназад се користат и за декорација за вас и вашето семејство.Услуги на клиентите и задоволството е од огромна важност за нас, ако поради некоја причина не сте задоволни или не е дефект, ве молиме контактирајте со нас.Ние со задоволство ќе го замени или да го вратат вашата нарачка, без прашање.Боја : Орев.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата