.

.

MLB Св. Луј Кардинали 2011 Светската Серија Мега Билет Лента, Мали, Бели

MLB Св. Луј Кардинали 2011 Светската Серија Мега Билет Лента, Мали, Бели

DEN 1615.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Совршен за повеќе autographs.Еден печатење кој сите 2011 Светската Серија билети направени од автентични билети.Резултати од сите 2011 Светската Серија игри.Печатени на архивскиот платно и поставена на дрвена носила барови.Совршен за повеќе autographs.Св. Луј Кардинали поразен на Тексас Ренџерс да го фати на 2011 Светската Серија.Серија отиде седум игри и победата означени 11 насловот за Кардинали.Ален Крег беше прогласен за МВП.Светот Серија Билети за Историја Платно Печатење изложуваат секој билет од шампионатот во одлична мода како што е прикажано тука.Фати меморијата на 2011 Светската Серија со овој единствен и подготвен да се откажам од нив.Видете подолу за повеќе детали, вклучувајќи големина избор и кадрирање опција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата