.

.

Queenbox Свитлива Алуминиумска Фолија Сребро Завеса за Автомобил Прозорец УВ Заштита на Прозорецот Sunshade

Queenbox Свитлива Алуминиумска Фолија Сребро Завеса за Автомобил Прозорец УВ Заштита на Прозорецот Sunshade

DEN 191.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Изработен од алуминиумска фолија, таа има добра заштита од сонце ефект, ефикасно намалување на УВ зрачење и заштита на вашиот автомобил.Мрежа структура е засенчени и изолирани да се задржи на температурата во внатрешноста на автомобилот да се излади и да се создаде кул возење на животната средина.Свитлива sunshade, брзо да го инсталирате и расклопување.Дебела алуминиумска фолија, трајни, не е лесно да се оштети, подолг сервисен живот од други материјали.Заштита на животната средина вшмукување чаша, силна адсорпција.Опис : Изработени од алуминиумска фолија, таа има добра заштита од сонце ефект, ефикасно намалување на УВ зрачење и заштита на вашиот автомобил.Мрежа структура е засенчени и изолирани да се задржи на температурата во внатрешноста на автомобилот да се излади и да се создаде кул возење на животната средина.Свитлива sunshade, брзо да го инсталирате и расклопување Дебела алуминиумска фолија, трајни, не е лесно да се оштети, подолг сервисен живот од други материјали Инструкции : Материјал : алуминиум фолија Боја : Сребро Големина : 140x70cm / 130x60cm Пакет се вклучени : 1 x Автомобил Прозорец Sunshade.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата