.

.

MOSISO Лаптоп Торба Компатибилен со MacBook Pro 16 инчен 2021 М1 Pro/Max A2485/2019-2020 A2141/Pro 15 A1398 & 15-15.6 инчен Лаптоп, Камелија Сметководствена Briefcase Ракави со Количка Појас, Црна

MOSISO Лаптоп Торба Компатибилен со MacBook Pro 16 инчен 2021 М1 Pro/Max A2485/2019-2020 A2141/Pro 15 A1398 & 15-15.6

DEN 551.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Внатрешни Димензии : 15.75 x 0.79 x 11.42 инчи (L x W x H); Надворешни Димензии : 16.34 x 0.79 x 12.01 инчи (L x W x H).Назад хоризонтална страна џеб димензии : 15.35 x 7.68 инч.Една од главните zippered оддел за вашиот лаптоп и 3 надворешните џебови за документот, таблет, мобилен телефон и други секојдневни потреби.Карактеристики пена баласт слој и меки руно ткаенина поставата за судрат и шок апсорпција и заштита на вашиот компјутер од случајно гребнатини.Топ-вчитување двојно патентите на вреќа планирам непречено и овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп компјутер.Пренослив и прилагодливи соочи рамо, рака се движеа од 27.6 - максимална 48.8 инчен, врвот рачки, исто така, може да навивам отидат во џебовите кога не е потребен.Можете да го користите како торба, crossbody торба и briefcase во било кој начин сакате.Внимателен дизајн е назад trolly појас за леснотија ги користите за време на бизнис патување.Надворешниот камелија стил ви овозможува да го носат вашиот лаптоп / лаптоп / ultrabook компјутер во уникатно елегантен стил.Оваа заштитна лаптоп торба за носење покрие чанта со џеб е идеален за вас да се земе вашиот лаптоп надвор.Компатибилен со Mac Book Pro 16 инчен 2021 A2485 М1 Pro/Max со Допир ID, компатибилен со Mac Book Pro 16 A2141 2019 2020, компатибилен со Mac Book Pro 15 инчен A1990 A1707; компатибилен со Mac Book Pro Ретината 15.4 A1398; Компатибилен со Површина Книга 3/2/1 15; Компатибилен со Asus Zen Book/Vivo Book 15; Компатибилен со Acer Брза 3 14 / Swift 5 15.6,Компатибилен со Pro Book HP/Спектарот x360/Завист x360 15.6; компатибилен со HP Знак/Павилјон x360 15.6; Компатибилен со Dell XPS/Прецизност/Vostro/географска Ширина 15;.Главната преграда за задржување на лаптоп, netbook, ultrabook, chromebook компјутер;.Дополнителни пред џеб простор за складирање се задржи на помали предмети, добро организиран, како што се пенкала, кабли, глувчето, слушалка, мобилни телефони, таблет или лаптоп додатоци;.Изградени со модерен тенок и лесен дизајн за да се приспособат секојдневна употреба и потребите за заштита.MOSISO Полиестер Камелија Лаптоп Торба Сметководствена Briefcase Ракав.Оваа модерна, но елегантен професионален дизајниран лаптоп торба штити вашиот лаптоп и модни додатоци од било несакани испакнатини, инциденти и чука, која може да го оштети вашиот уред.Зошто да Изберете MOSISO Торба?.Оваа MOSISO заштитна лаптоп торба е направен од премиум полиестер материјал, тенок, мала тежина, кои се трајни, не esaily скршени.Ексклузивно трендовски дизајн, исто така, дава вашиот уред функционална уште модерен изглед, и ви овозможува да го носат вашиот лаптоп во уникатно елегантен стил.Тоа може да биде совршено се користи за работно и слободно време, стилски и пристоен изглед, ќе биде воодушевен со нашите торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата