.

.

Fogner Увото и Носот Коса Тример Clipper за Мажи & Жени, USB Полнење Професионални Веѓа Тример, Паметни Чистење на Системот Водоотпорен Безболно Лицето Коса Смена

Fogner Увото и Носот Коса Тример Clipper за Мажи & Жени, USB Полнење Професионални Веѓа Тример, Паметни Чистење

DEN 307.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

РАЗНОВРСНА : Ова high-end cordless носот тример Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, ова cordless Увото и Носот Коса Тример може ефективно и удобно да ги отстраните несаканите влакна од вашиот нос, уши, веѓите, брада и лицето.Едно-копче дизајн е лесен за употреба и е погоден за мажите и жените.Дозволете да ви го покаже најсигурна страна во секое време, насекаде.DUAL-EDGE ВРТИ НОЖЕВИ : Ова носот коса тример карактеристики dual-edge врти ножеви систем со заштитна маска, внатрешниот 360° ротирачки дизајн, кој прецизно ги отстранува влакната без да се болни и непријатни влечење.Тоа е удобен и лесен за употреба.Нека ви покаже твоите најдобри на работа.IPX7 ВОДООТПОРЕН и ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Водоотпорен и перат, лесно се справи со остаток од впие чистење, дури и ти се тушираат.Мие и се отстранува тример главата е лесен за чистење и одржување.User-friendly корисна тело дизајн доаѓа со прашина-доказ покрие за да се заштити тример главата.ЕНЕРГИЈА-ЗАШТЕДА на енергија и ШЕПОТ ТИВОК : Со нови и помоќен мотор, на заштеда на енергија е зголемена за 5%.Оваа носот тример е погодна за патот патувања и за патување.Бучавата е помала од 50db, па можете да го користите носот коса clippers самоуверено додека вашите семејства се спие.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви посакувам среќен шопинг!.Не постои сомнеж дека се изложени на носот коса ќе влијае на вашиот изглед.Затоа, и мажите и жените секогаш треба да се обрне внимание на овие мали детали на самите себе.Увото и Носот Коса Тример карактеристики dual-edge врти ножеви систем, кој може да се намали вишокот влакна од нос, уво, веѓа, брада и лицето.На IPX 7 е водоотпорен и кој се одвојува за лесно чистење и одржување.Увото и Носот Коса Тример се погодни за дома, спална соба, бања и патување.A Thoughtful Gift Nose Коса Тример усвојува неутрален дизајн, кој е елегантен и модерен, погоден за мажите и жените.Висок степен на квалитет и исклучителна пакување направи оваа Носот Коса Тример вашиот прв избор за подароци за љубовници, пријатели, познаници и роднини.Мазна и Precise The dual-edge врти ножеви им овозможува на косата, да го внесете тример главата од врвот и страни, отстранување на влакна од деловите што сакате да го отстраните брзо и прецизно.IPX7 Waterproof Our најдобра водоотпорен дизајн ви овозможува да го користите овој средување алатка во туш без било неуредна коса во мијалникот.Покаже Confidence Easily се отстранат сите богати коса, да ви даде чисто и свежо чувство, и да покаже со шарм на мажите цело време.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата