.

.

Електрични Blackhead Смена Машина Вакуум Акни Почиста Пора Отстрани Кожа На Лицето Чистење Грижа Мултифункционален Чистење Инструмент

Електрични Blackhead Смена Машина Вакуум Акни Почиста Пора Отстрани Кожа На Лицето Чистење Грижа Мултифункционален

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мулти-функција blackhead почиста : Четири сонди се направи длабинско чистење на порите, отстранете blackheads, мртвите клетки на кожата, нечистотија, масло и намалување на фини линии, затегнете порите.Тоа е дојде со 3 вшмукување нивоа за да се исполнат различни типови на кожа, и да се заштити кожата од оштетување, може да се прилагоди според blackhead сериозноста и типови на кожа. Ставете топла крпа или blackhead да ја кожата на лицето, чувајте го за 5-10 минути, отвори порите и да омекне кожата; 2.

Кон својствата

Material:
ABS + PP Charging way

Најдобри предлози во категоријата