.

.

J JACKCUBE ДИЗАЈН Злато и Бел Ѕид Монтирани Виси Накит Организатор Носителот Сет од 2 за Ѓердани, Прстени, Белегзии и Обетки со Бела Екранот Полица - MK692A

J JACKCUBE ДИЗАЈН Злато и Бел Ѕид Монтирани Виси Накит Организатор Носителот Сет од 2 за Ѓердани, Прстени, Белегзии

DEN 621.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[УНИКАТЕН ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН] Организирате вашите додатоци со ова убаво стокмено едноставен, но елегантен бела и златен накит виси организатор со полица.Не се само одличен кластер слободни помошник но, исто така, ќе стане совршен дом décor централен во вашата соба. [РАЗНОВИДЕН НАКИТ СТОЈАТ] Висат и прикажување на сите типови на jewelries, од ѓердани, белегзии, прстени и ringlet обетки погодно без да се гледа на секој долго златен метал бар.Место нив заедно или одделно од вашите потреби.На род може да се пресели страна на страна, овозможувајќи за лесен пристап. [ПРОСТОР SAVER]- Приказ на сите вашата колекција на додатоци & ослободи простор на својата суета.Дизајниран на идеална големина 6.36" x 14.5" x 3", Која ќе се вклопи во вашата спална соба, плакар, бања, фустан соба, или на било кој слободен ѕид простор. [ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Направени од премиум тврдо, и анти - ' рѓа метални шипки.Секој рек доаѓа со екран полица со стража кој е совршен за чување и изложен на вашиот поголем додатоци како што се лакови, часовници, парфем и мали декоративни растенија. [СОВРШЕН ПОДАРОК] Идеален подарок избор за Денот на Благодарноста, Божиќ ден, денот на мајката, денот на Вљубените и секој празник, кој треба подароци.Тоа е лесен за монтирање на ѕид со вклучен хардвер.Тип : Ѕид Накит Организаторот.Боја : Златна и Бела.Полица Големина : 11" x 3".Т-бар Големина : 14.5" (должина).Злато Т Бар Лебди накит организатор дека е посветена на вашиот hangable колекција на модни додатоци, како и малите и големите објекти.Се одликува со уникатен дизајн со долга софистицирани Т-Форма злато бар каде што можете да ги откажам сите ваши долги, кратки ѓердани, белегзии, прстени и повеќе.Покрај тоа, таа обезбедува широк полица за ставање вашиот секојдневен објект, парфеми, часовници и други мали décor и заличи на вашиот простор, како и тоа ќе стане декоративни централен на вашиот ѕид.Тип : Ѕид Накит Organizer Color : Злато и White Shelf Големина : 11" x 3" Т-бар Големина : 14.5" (должина).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата