.

.

Elitech РК-55 Температура Data Logger Еден Користите USB Конектор IP67 Водоотпорен 32000 Поени (Кутија на 20 Парчиња)

Elitech РК-55 Температура Data Logger Еден Користите USB Конектор IP67 Водоотпорен 32000 Поени (Кутија на 20 Парчиња)

DEN 7199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Идеален за повеќето пратки, овој компактен, за еднократна употреба температура logger е еден модел за повеќе рекорд период.Вграден USB конектор, нема посебни читање на уредот е потребно.Не софтвер потребен за да се генерираат/download податоци.Висока заштита одделение, компактни димензии, двоен LED индикатори.Школката се направени од храна одделение colloid со шприц технологија и заштита одделение е IP67. 【Ве молиме e-mail/message ни за калибрација сертификат.】Особено погодна за чување и транспорт места на ладна синџир каде висока заштита одделение е потребно. 24/7 НИ Техничар за Поддршка преку е-Мејл и Телефон.Боја : 20 Парчиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата