.

.

Kinan KVM Switch HDMI 2 Порт со Кабли,USB2.0 и HDMI Преклопник за 2 Компјутери имаат Една Тастатура,Глувче,Монитор,Принтер,Поддршка UHD 4K@60Hz Резолуција,Далечински Префрлате

Kinan KVM Switch HDMI 2 Порт со Кабли,USB2.0 и HDMI Преклопник за 2 Компјутери имаат Една Тастатура,Глувче,Монитор,Принтер,Поддршка

DEN 1884.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【2-портен USB HDMI KVM switch】Споделување на еден набљудувач USB тастатура и Глушец помеѓу 2 компјутери.Корисниците може да ги стави на главната единица под десктоп, лесно и брзо префрлање меѓу компјутерите преку Скролувајте-Lock или притисни на копчето. 【Ултра 4 Kx2 K резолуција】 Поддршка 60 Hz 4 Kx2 K HDMI 2.0, компатибилен со 1080 P,720 P, 480 P.Уживајте во високо-дефиниција визуелно искуство. 【Лесен за употреба】 Не софтвер е потребно, Лесно да се префрлате помеѓу два или повеќе компјутери со кратенка или со надворешен прекинувач копчето.Тоа доаѓа со USB2.0 интерфејс, поддржува надворешен USB уред, печатари, скенери, USB уред за складирање и повеќе. 【Широко компатибилен】 Plug and play, со користење на висока технологија за декодирање, нема потреба да се вози.Овој HDMI KVM switch е компатибилен со мулти-оперативни системи како што се Windows2000/XP/Vista,Linux,Mac и Сонцето. 【Топла pluggable корисникот може да ги стави на главната единица во рамките на десктоп.Лесно и брзо да се префрлате на компјутерите преку кратенка на тастатурата Скролувајте - Lock или надворешен прекинувач копчето.Пакет се вклучени : 1 x 2-Портен HDMI KVM Switch, 1 x Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата