.

.

Марија Мејер Leika Силикони Бебе Teething Играчка, 9-Инчи, Малку Bunny

Марија Мејер Leika Силикони Бебе Teething Играчка, 9-Инчи, Малку Bunny

DEN 232.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

БЕБЕ TEETHER : Симпатична комбо на смирување моделирани силикони и супер мека ткаенина, утешува teething бебиња и обезбедува сензорна стимулација.МАЛКУ BUNNY : Прстен силикони teething играчка е BPA, ПВЦ, и Phthalate слободен; ткаенини уши направени на softest velour, забава за бебето да го задржи, бришење, џвакањето на, и да се истражуваат.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ ЗА : Ткаенина уши пренослив и машина перат, силикони teether е машина за миење садови безбедно или површината перат; направи да строги стандарди за квалитет да ги исполнуваат или надминуваат НИ безбедносни барања.ПРЕМИУМ БЕБЕ ТУШ ПОДАРОЦИ : Комбинираат со Малку Bunny мека играчка, lovey, одборот книга, и бебе штракаат; продавница Leika колекција со кликнување Посета на Марија Мејер Продавница погоре.LEIKA : елегантна бутик за собирање, Leika носи Скандинавските естетски на едноставен софистицираност и фолк-арт инспирација за секој од нашите линија е четири woodland животни : Fox, Raccoon, Був, и Bunny.Боја : Малку Bunny Добредојдовте на Leika ("ми се Допаѓа-ш"), која е Скандинавските збор за "Игра".Leika носи едноставноста и whimsy на Скандинавските дизајн во градинка со естетска на едноставни софистицираност и фолк-уметничка инспирација.Нашата линија вклучува четири woodland животни : Fox, Raccoon, Був, и Bunny.Секој од овие ликови е избрана како смирувачки teether, одборот книга на авантури, а huggable lovey, поставен штракаат, и свој карактер мека играчка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата