.

.

Felli Kaleido Врховниот Мачка Куче Сад Идеални за Мали Средни Големи Брза Исхрана на домашни Миленичиња Не се Лизга База Овална Чинија Отстранлив Сад машина за миење Сад?

Felli Kaleido Врховниот Мачка Куче Сад Идеални за Мали Средни Големи Брза Исхрана на домашни Миленичиња Не се Лизга

DEN 551.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ПРЕНОСЛИВ САД ДОАЃА СО ГОЛЕМИНИ И КАРАКТЕРИСТИКИ за ДА ОДГОВАРА на ВАШИТЕ МИЛЕНИЦИ ИСХРАНА & ЛИЧНОСТ : главната сад е монтажни од својата подлога што го прави лесно да се чисти и да се подготвени за употреба.Полу-сферични облик на сад чува храна во центарот и не се наметнува на страна.Тоа е лесно за вашите миленици за да се јадат надвор од со повеќе нема прелевање.Главната сад има табот кој овозможува лесна контрола и обезбедува стабилна clinch за да се спречи движењето за време на оброк.ПОКАЧЕНА ФОНДАЦИЈАТА ОБЕЗБЕДУВА УДОБЕН ОБРОК ПОЗИЦИЈА На : покачена фондацијата дизајн го прави милениче повеќе удобен пристап до нивната храна и вода без виткање завршена.НЕ се ЛИЗГА ТЕШКА БАЗА СПРЕЧУВА да се ДВИЖАТ И ЃУБРЕТО НАД : Гума не се лизга база можат ефикасно да се намали лизгање на подот заштита од гребење.Рамен, тешка дното дизајн може да се спречи миленици ѓубрето на сад над.Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО и BPA FREE ХРАНА БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛ : отстранлив сад е лесно да се чисти, па вие не мора да ја преземат целата работа на машина за миење садови.Ние се даде приоритет на вашето домашно милениче здравје и безбедност, со висок стандард на тестирање за да се обезбеди производи се храна одделение уверение.Felli ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ние бидете сигурни дека производот ќе примите се направени со висок квалитет, патентирана технологија, заедно со трајни и функционални карактеристики, да се осигура најдобра вредност за вашите долар.Ако имате проблем со Felli производ, се чувствуваат слободни да се допрат.Ние сме тука да ви помогне!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата