.

.

Detangling Четка во Собата за Кадрава Коса, Detangler Коса Четка со 9 Ред Перница Најлон Наежвам, Шампон Четка Скалпот Massager, Стаорец Опашка Чешел Стил Четка во Собата Вклучува

Detangling Четка во Собата за Кадрава Коса, Detangler Коса Четка со 9 Ред Перница Најлон Наежвам, Шампон Четка

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

БРАВИ ЌЕ ЉУБОВ.Ние сме посветени да се направи премија за коса, четки.Овој лесен за употреба кадрава коса алатки ви дава контрола што треба и доверба сакате да се направи секој коса ден добра.Чиста гума база обезбедува на точниот износ на тензија во комбинација со топлина од фен за коса.Дали сте се борат со дебел, неуредна кадрава грива или сакате да се четка од вашето дете е заврзана насоки без нанесување болка, со кадрава четка одделува коса без tugging на вашиот скалп и расцепен од насоки.Оваа detangler чешел ви овозможува да ја миеш косата со минимум гужва, кршење и оштетување, оставајќи го ви со сјајни брави.За многу испреплетени коса, држете и четка вертикално да се ослободи од најтешките konts прв, а потоа четка хоризонтално е најефикасен начин.Нашите detangle коса четка поставите помогне лесно detangle сплетен коса и додадете многу полнота и облик, практично стил алатки за да можете да ја користите дома или салон за убавина.Како Да Се Користи.Започнете со мокрење на вашата коса со вода или влогови со вашиот омилен клима уред;.Ако имате било какви прашања во врска со нашата коса четка, ги споделите со нас и ние ќе ви понуди било каква помош ти треба со коса detangling/detangler четка за кадрава коса!.Дел коса и секогаш започнуваат од дното на вашата коса прво, и да работат надвор на tangles/јазли потоа работат на вашиот пат до губење на окното за да се минимизира кршење;.Започнете со мокрење на вашата коса со вода или влогови со вашиот омилен клима уред;Дел на косата и секогаш започнуваат од дното на вашата коса прво, и да работат надвор на tangles/јазли потоа работат на вашиот пат до губење на окното за да се минимизира кршење;За исклучително испреплетени коса, држете и четка вертикално да се ослободи од најтешките konts прв, а потоа четка хоризонтално е најефикасен начин.Од detangling густа коса, преку удар-сушење вашиот tresses, има кадрава коса четка за различни типови коса, должина и стил цели.Тоа ќе биде одлично ако ви даде detangling коса четка поставено на вашата сопруга, мајка, ќерка, пријателка како подарок. 9 ред detangling четка со здрав најлон наежвам игли може да се неутрализира статички електрицитет и направи косата мека, мазна и облик.Со дебел влакната и стабилна структура на косата четка чешел, ова високи перформанси detangling решение е одлична за справување јазли кога косата е влажна или сува, погодна за луѓе од сите возрасти.Можете да го носат на 9 ред стил четка со вас во текот на денот да ја одржувате вашиот стил.Шампон четка е дизајнирана да нежно масажа на вашиот скалп како што се измијат, да се подобри зголемете ја циркулацијата на крвта, зајакнување на коренот на косата.????【9 во 1 Коса Четка Чешел Поставите】Оваа четка косата сет вклучува 1 x detangling коса четка, 1 x 9 ред стил најлон detangler четка, 1 x дефинирање челик опашка чешел, 1 x косата, скалпот massager шампон четка и 5 x алигатор коса клипови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата