.

.

Фитнес Прва Плоча За Складирање

Фитнес Прва Плоча За Складирање

DEN 1823.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

14 слот плоча држач дизајн.Цврст челик изградени.Трајни производи за употреба со било која тежина плочи.Фитнес Првата Плоча Складирање е совршен за користење во било која салата.Направен да се користи како солидна плоча држач од светлина до гиганти.Здрав цврст челик изградба дизајн овозможува долговечност и се користат во било која салата.Е одличен додаток за да имаат за чување на повеќе тежина плочи.Голем простор saver за било која салата. 46" L x 18" W x 12" Х 14 слот плоча држач дизајн.Цврст челик изградени.Трајни производи за употреба со било која тежина плочи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата