.

.

Шпион Камера Безжична Скриена Камера, Вистински 4K HD DIY Мини WiFi Камера Home Security Камера Мала Камера Nanny Камери со Motion Detection/Далечинско Гледање, СТАН Поддржува Android/iphone, с?

Шпион Камера Безжична Скриена Камера, Вистински 4K HD DIY Мини WiFi Камера Home Security Камера Мала Камера Nanny

DEN 1103.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Безжична Скриена Камера】 Оваа wifi скриена камера со мини леќа може да биде ставен на други уреди како беспилотни летала, играчки, машини и сл.На преносливост и мини големина направи оваа мини камера шпион безжична камера, лесно може да се сокрие за клиенти кои сакаат да ги следат нивните home security.Носат ова тело cam да одат пешачење и велосипедизам, тоа ќе го фати на сценографијата на патот за вас.Безжичниот скриена камера работи само на 2.4 Ghz, wifi, не 5 G. 【Вистински 4 K Висока Дефиниција Мини Камера】во Реално време, Без одложување!Доцнења!Доцнења!Оваа мала камера поддржува видео резолуција до 4096*2160. Во споредба со 1080 P, 4 K резолуција може да снима/појасна слика за видео и слика.Ова отворено камерата поддржува снимање на 30 рамки, донесе течно видео за вас. 【Да снимате Видео клипови за SD Картичка Без Wi-Fi】Без Дополнителен Софтвер е Потребно.Оваа камера е и за PC и Mac Компатибилни.Датум и Време марки може да се додаде како референтни точки на видео записите и сликите, па организирање на вашите податоци е бриз.Нашата камера е направен да се почитуваат највисоките производство стандарди со БЕСПЛАТЕН 32 GB внатрешна меморија вклучени. 【Home Security Камера 】Карактеристики Движење Откривање & Јамка Снимање : Кога откривање на објектот се движи, на мини скриена камера ќе се активира, го следи објектот е трага, и снимање на видео автоматски.Дури и си замина дома, можете да ја знаат состојбата со оваа дадилка камери.Кога SD картичка е полна, ќе ги замени старите видео датотеки автоматски, веќе не се грижите за SD картичка целосно да го стопирате снимањето.Поддржува SD картичка max 128 GB(32 G SD-картичката не се вклучени).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата