.

.

L-На Поправка на Дел Надворешни Хексадецимален Проширување Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик Проширување Завртки M10x70mm Сребро (Пакување од 2)

L-На Поправка на Дел Надворешни Хексадецимален Проширување Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик Проширување Завртки

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????Име на производ : Проширување Гром; Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Боја : сребро. ????Тежина : 141g; Пакет Содржина : - 2 x Проширување Гром. ????Тема Кол : M10 x 70mm/0.39" x 2.76"(D*L); Вкупната Должина на : 77mm/3.03". ????Sleeve Дијаметар : 12mm/0.47"; Хексадецимален Главата Ширина : 17mm/0.67". ????100% Задоволни Услуга : Уживајте мазна & фрустрација слободни искуство со нашата 100% Задоволни Услуга во еден Месец.Големина : M10 x 70mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата