.

.

2 парчиња Виножито Силиконски Калап Роденден Торта Декорирање Алатки Фондан Чоколадни Бонбони Gumpaste Калапи за Печење Калапи

2 парчиња Виножито Силиконски Калап Роденден Торта Декорирање Алатки Фондан Чоколадни Бонбони Gumpaste Калапи за

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесен-за-мувла торта тави : Меки силиконски и не-стап слој изданија печива и десерти лесно.Не е лесно да се оштети, не попуштат, отпорност на температура, -40°C-230°C, (-40°F-446°F).Примена : Може да се користи за да се направи чоколадна торта, DIY торта, леб, желе, пудинг пита, итн.Машина за миење садови безбедно-не-стап торта тави се лесно да се чисти и лесно да се продавница.Природно не-, брзо ослободување, не се заклани храна или неуредна чистење.Големина на : 22*15*6.5 cm Mold тежина : 105 GMaterial : храна одделение silicone Color : испрати random Packing се Вклучени : 2 парчиња * Силиконски Калап.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата