.

.

Нови 105934-059 Валчести Лежишта и Опрема Компатибилна за Зебра GK420D GX420D GK430D GX430D ZP450 ZP500 ZP505 ZP550 105934-034 Platen Ролери Тока (1 Сет)

Нови 105934-059 Валчести Лежишта и Опрема Компатибилна за Зебра GK420D GX420D GK430D GX430D ZP450 ZP500 ZP505 ZP550

DEN 431.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

105934-059 Валчести Лежишта и Опрема Компатибилна за Зебра GK420 D GX420 D GK430 D GX430 D ZP450 ZP500 ZP505 ZP550 105934-034 Platen Ролки.Дел број : 105934-059. Компатибилни модели : Зебра GK420 D GX420 D GK430 D GX430 D ZP450 ZP500 ZP505 ZP550, само компатибилни за овие модели Не одговара за било кои други модели.Одличен квалитет.Пакет се вклучени : 2*Лежишта, 1*опрема. 105934-059 Валчести Лежишта и Опрема Компатибилна за Зебра GK420 D GX420 D GK430 D GX430 D ZP450 ZP500 ZP505 ZP550 105934-034 Platen Rollers Part број : 105934-059.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата