.

.

HP Бизнис Десктоп ProDesk 600 G5 Десктоп Компјутер - Intel Core i5 9 Генералот i5-9500T 2.20 GHz - 8 GB RAM меморија DDR4 SDRAM - 256 GB SSD - Desktop Мини

HP Бизнис Десктоп ProDesk 600 G5 Десктоп Компјутер - Intel Core i5 9 Генералот i5-9500T 2.20 GHz - 8 GB RAM меморија

DEN 23976.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Процесор Производителот : Интел.Процесор Тип : Core i5. Процесор генерација : 9 Генерал. Процесор модел : i5-9500t.Процесорот : 2.20 GHz.HP Pro Desk 600 Серија G5 A семејството на прилагодливи бизнис Компјутери со совршена комбинација на перформанси, expandability, и пристапност.ФУНКЦИЈА СПАКУВАНИ И ИДНИНА-READYBUSINESS-ПОДГОТВЕНИ PERFORMANCEPower низ вашиот ден со 9-та Генерација на Intel® Core™ процесор и моќни меморија.Се ПРОШИРИ на ВАШИОТ INVESTMENTThe целосна вредност на вашите инвестиции доаѓа со проширување и складирање опции кои го продолжи животот на вашиот КОМПЈУТЕР.HP-ЕКСКЛУЗИВНИ БЕЗБЕДНОСТ И MANAGEABILITYProtect вашиот КОМПЈУТЕР против развива малвер закани на иднината, со нашата лекување, хардвер-спроведува, и податлив за безбедност решенија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата