.

.

Лицето Steamer, Нано Ionic Лице Steamer за Дома Обраснат на лице, Лицето Длабоко Чистење, Unclogs Порите, Топло Магла Овлажнител Atomizer за Лице Сауна, Спа Синусите Навлажнувачки

Лицето Steamer, Нано Ionic Лице Steamer за Дома Обраснат на лице, Лицето Длабоко Чистење, Unclogs Порите, Топло

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????【Надгради Нано Ionic Пареа Техника】 DAYFULI Лицето Steamer е нов тип на steamer кој генерира нано-ionic пареа.Пареа во комбинација со ionic вода честички се до 10x повеќе ефективни продира во кожата.Оваа лицето steamer може да се деблокира вашиот порите и подобрување на тонот на вашата кожа, Што значи дека можете да уживате во професионална обраснат на лице СПА во секое време, насекаде дома или додека патувате. ????【Супер Силен Магла и Длабока Хидратација】 лицето овлажнител лицето пареа,80ml голем резервоар за вода, Полн Погон на Пареа само во рок од 30 секунди, се врти чиста вода во Микро-Фини честички за да се произведе еден моќен, во согласност магла.Маглата на овој лице овлажнител е топло и безбедно да мириса, можете да уживате во релаксираат испаруваат во согласност со маглата за 10-15minutes. ????【Безбеден и Удобен】 На лицето steamer е направен на безбедно трајни и не-иритирачки АБС материјал, кој може безбедно да се користи на лицето.Едноставна операција, Едно копче дизајн, Само притиснете на прекинувачот и да уживате.Кога се користи за прв пат, можете да забележите мало нови пластични мирис, како што е нормално со сите производи од пластични маси.Не грижете се, бидејќи ова мирисот ќе исчезне по неколку употреби. ????【Мулти-функција на Лицето Steamer】 DAYFULI лицето пареа дома лицето има длабока хидратација, пареа inhaler за дробови, око спа ефект, но, исто така, им помага на сува кожа со додавање на влага, се отвара порите за да се овозможи подобра пенетрација, што овозможува да се добие добар кожата.Долготрајната употреба може ефикасно да се намали blackheads, намалување на пигментацијата, длабоко чистење за да се подобри квалитетот на кожата. ????【Совршен подарок и Квалитетна Услуга】 DAYFULI Лицето steamer дизајниран со розова и бела изглед, дизајниран со вграден-во резервоарот за вода.тоа може да се надополнуваат вашата бања, шминка табела, и облекување област совршено.Апсолутно совршен подарок за вашите пријатели и семејството.Ако не сте задоволни со купувањето за било која причина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.DAYFULI лице steamer за лицето употреба на најсовремени нано пареа техника за да се произведе супер силни, во согласност топло магла, Надградени Нано Ionic Лицето Steamer за жените се направи екстракции полесно и отстранување на сите рецидив шминка и нечистотии да се добие порите длабоко чистење, обезбеди брза исхрана-апсорпција за вашата кожа, со што поставен и младешки лице!. 1.Отстрани резервоарот за вода од steamer. 2 Отстранете капа од резервоарот за вода и да се пополни. 3.Место резервоарот за вода назад во steamer. 4.Го вклучите, се чека 30 секунди, а потоа уживајте.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата