.

.

Носот Коса Пинцети Ножици Сет, од не ' Рѓосувачки Челик Тешко Веѓа Ножици и Пинцети Преносни за Triming на Косата

Носот Коса Пинцети Ножици Сет, од не ' Рѓосувачки Челик Тешко Веѓа Ножици и Пинцети Преносни за Triming на Косата

DEN 184.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На средување на shears се направени од не 'рѓосувачки челик, кој е напорна и издржлива,' рѓа доказ, лесно да се одржи, и долготрајната употреба.Погоден за средување на тело, коса, веѓи, бради, mustaches, трепки, бикини кутикулите, бебе ноктите, barbs, ноктите, А4 хартија, пластика, хартија, итн.Мал и лесен, лесно е да се стави во вашата чанта, училиште торба, патна торба и козметички торба, погодно да се носат и на патувања, како и подобрување на вашата слика.Лесно да се одржуваат, само избришете ја со мека сува крпа или натопена во алкохол крпа и ставете го во затворена локација за следната употреба.Круг носот коса clippers се флексибилност и практични, многу безбедна и не е лесно да се повреди; склоност на пинцети е погодна за удирање на косата.Функција : 1. Мал и лесен, лесно е да се стави во вашата чанта, училиште торба, патна торба и козметички торба, погодно да се носат и на патувања, како и подобрување на вашата слика.2. Лесно да се одржуваат, само избришете ја со мека сува крпа или натопена во алкохол крпа и ставете го во затворена локација за следната употреба.3. Круг носот коса clippers се флексибилност и практични, многу безбедна и не е лесно да се повреди; склоност на пинцети е погодна за удирање на косата.4. На средување на shears се направени од не 'рѓосувачки челик, кој е напорна и издржлива,' рѓа доказ, лесно да се одржи, и долготрајната употреба.5. Погоден за средување на тело, коса, веѓи, бради, mustaches, трепки, бикини кутикулите, бебе ноктите, barbs, ноктите, А4 хартија, пластика, хартија, итн.Спецификација : Предмет Тип : Носот Коса Ножици + Tweezers Material : Нерѓосувачки Челик Пакет Листа : 1 x Носот Коса Scissors1 x помош на пинцета.

Кон својствата

Item Type:
Nose Hair Scissors + Tweezers
Material:
Stainless Steel
Package List:
1 x Nose Hair Scissors1 x Tweezers :

Најдобри предлози во категоријата