.

.

Младоженецот Колега Platinum XL Професионални Нос и Уво Коса Тример

Младоженецот Колега Platinum XL Професионални Нос и Уво Коса Тример

DEN 959.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Младоженецот Другар е Најновиот & Најдобрите Носната Коса Тример - Вклучува Торбичка w/Чистење со Четка & Подарок Кутија.Ултра Блиску Кроење со Новите Дизајнирани Ротари Ножеви Дава Многу Нежно Чешлање Искуство!.Сигурни-Зафат Прст Задржете Барел w/Завртка-од Нерѓосувачки Челик Капа за Дополнителна Заштита.Лесно Care & Чистење - Цврсти од не ' Рѓосувачки Челик - Никогаш Нема да Рѓа или ги кородираат.Безусловна, Доживотна Гаранција - Произведени во САД.Младоженецот Колега Platinum XL Професионални Нос и Уво Коса Тример нуди најмногу удобно, нежен начин на кроење и уво, нос и косата.На Платина XL Професионални тример е направен од цврст нерѓосувачки челик и не бара батерии.Вие едноставно внесете го ножот ротациони крајот на ножици во вашиот nostril и нежно пресврт на барел во и назад движење.Таму никогаш не е било yanking или влечење на носот косите, или гласна бучава или скокотливи (како на батеријата-управувана модели)..само се нежни, безбедно ги отстранува.Сите Младоженецот Колега бренд на носната коса trimmers се произведени во САД и се ЕКО пријателски и се изградени да трае засекогаш.Нашите најновите и најдобрите Младоженецот Колега тример, исто така, вклучува чување торбичка и убава подарок кутија.И сите направени во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата