.

.

Woais Виси Lanyard Јаже,Кампување Опрема Против Пролизгување со Тока Отворено Пикник Додатоци,Шатор Додатоци за Надворешна Кампување

Woais Виси Lanyard Јаже,Кампување Опрема Против Пролизгување со Тока Отворено Пикник Додатоци,Шатор Додатоци за

DEN 449.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Повеќенаменски, тоа е исто така погоден за градини, гаражи, свлечишта, плевни, виси објекти и одржување на вашиот простор уредни, сè е лесно да се најде.Едноставна инсталација на системот за вертикална и хоризонтална употреба.Заврши на двата краја околу секое дрво и потоа да го употребите на погодно тока да се зацврсти.Направен од висок квалитет на полиестер материјал, засилен шиење, трајни, мала тежина и лесен за носење.Лесен за бесење кампување опрема.На трајни lanyard има 19 цврсто stitched циклуси, секој јамка може да се одржи до 60 фунти, и на јаже може да се одржи до 150 килограми.Материјал : Полиестер + Алуминиумски Легури + ' Рѓосувачки Челик.Пакет Листа : 1 x Кампување, Виси Јаже+8 x Токи+4x Жица Clamp Material : Полиестер + Алуминиумски Легури + Нерѓосувачки Steel Specification : Со 19 rings Item Тип : Кампување Виси Rope Total Должина : Околу. 480 cm Condition : 100% Сосема New Product Големина (може да се прилагоди слободно) : Ширина : Прибл. 25 mm/1.0 in Color : Како Слики Прикажани Функција : 1. Направен од висок квалитет на полиестер материјал, засилен шиење, трајни, мала тежина и лесен за носење.2. Лесен за бесење кампување опрема.На трајни lanyard има 19 цврсто stitched циклуси, секој јамка може да се одржи до 60 фунти, и на јаже може да се одржи до 150 килограми.3. Користете го како clothesline и оптоварување тоа со влажни бански костуми perfect, крпи, животот јакни, итн.Тие ќе сува брзо и, со виси на опрема висока, за да може лесно да се среди кампување земјата.4. Одлично за кампување, планинарење, backpacking, патување, за итни случаи на преживување, и која било друга активност.5. Повеќенаменски, тоа е исто така погоден за градини, гаражи, свлечишта, плевни, виси објекти и одржување на вашиот простор уредни, сè е лесно да се најде.6. Едноставна инсталација на системот за вертикална и хоризонтална употреба.Заврши на двата краја околу секое дрво и потоа да го употребите на погодно тока да се зацврсти.Прилагодете тензија и должина, како што е потребно.Алтернативно, заврши на крај на јажето околу горниот и долниот дел на дрвото, така што тоа виси надолу за вертикална складирање.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

With 19 rings :

Најдобри предлози во категоријата