.

.

Нешто кратко Мини Метла Издржам и Мали Dustpan, за Лесна и Компактна Чиста Кујна и за Домашна Употреба

Нешто кратко Мини Метла Издржам и Мали Dustpan, за Лесна и Компактна Чиста Кујна и за Домашна Употреба

DEN 708.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Interlocking dustpan и четка во собата.Во склопот големина за мали, брзи работни места.Четка доаѓа со означена, аглеста поли влакна.Удобен висат-up функција.На нешто кратко Мини Издржам и Dustpan прави мали и брзи работни места бриз.Четка карактеристики означена, аглеста поли влакна, кои го зграби прашина и нечистотија честички.На блокирам dustpan доаѓа со пригоден висат-up функција за лесни за складирање.Нешто кратко, дизајнира, произведува и дистрибуира преку 300 производи за чистење за традиционален и во домашна употреба, како и изведувачот и DIY одделение апликации.Производот линија вклучува џогерите, метли, прашина, dustpans, четки, кофи и други резерви.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата