.

.

Предиво Winder Дрвени Врти Предиво Winder Влакна String Топката Волна Топката Winder Носителот Рака Управувана за Плетење Капчиња и Други Занаети

Предиво Winder Дрвени Врти Предиво Winder Влакна String Топката Волна Топката Winder Носителот Рака Управувана

DEN 803.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Спречува Предиво Извртување & Заплитане】дрвени Монтажни предиво носителот, наменета да ви помогне во процесот на crocheting или плетење.овој уред спречува предиво извртување и заплитане.Ќе уживате во процесот на создавањето не се оддалечила да ситници. 【Широко се Користи】Одговараат за било плетење, crocheting, се врти, шиење handcrafts проекти.Тоа е, исто така, совршено решение за предиво, мозок, јаже, string, нишка, лента за складирање. 【Совршен Подарок】Ова предиво носители може да послужи како една убава претставува или може лесно да се создаде најдобар подарок некогаш го користите овој уред.вашите најблиски навистина ќе го цени тоа. 【Мали Димензии】Лесни и не се многу место,добро полиран ,допре многу глатко,тоа е идеална алатка за предиво држи.Можете лесно може да го земе со вас кога одите. 【100% Задоволство Искуство】Ако има било какви проблеми со квалитетот со нашите пет јака, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ветување да се ре-испорака или наплата.Спецификација : Предмет Тип : Предиво Winder Material : Дрво+Месинг+Нерѓосувачки Steel Weight : 318 g / 11.22 оз(прибл.)Вкупна Висина : 17.8 cm / 7.01 in Brass Цевка Висина : 12.5 cm / 4.92 in Stainless Челични Цевки Висина : 14.5 cm / 5.71 in Turntable Дијаметар : 9.5 cm / 3.74 in Turntable Дебелина : 15mm / 0.59 in Base Дијаметар : 10см / 3.94 in Base Дебелина : 20mm / 0.79 in Package се Вклучени : 1 x Предиво Winder Notice : 1. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2. Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата