.

.

4pcs DC 12V 24V 36V 48V 72V Батеријата Метар со Аларм, Капацитетот на Батеријата Напон Индикатор Мерач на Набљудувачите на Олово-Киселина и Литиум јонска Батерија Индикатор, з

4pcs DC 12V 24V 36V 48V 72V Батеријата Метар со Аларм, Капацитетот на Батеријата Напон Индикатор Мерач на Набљудувачите

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мали димензии, мала тежина, лесно монтажа и демонтажа, лесен за носење и употреба.Погоден за разни батерија видови - одговара за 12 V/24 V/36 V/48 V/60 V/72 V/84 V оловни батеријата, Ternary Литиум батерија, Полимер литиум-јонска батерија, 3-15 серија Литиум јонска батерија, акумулатор, Вода батеријата, итн. (Забелешка : тоа не може да се користи за Литиум Железо Фосфат батерии, 1-2 Li батерии во серија а над 15 Li батерии во серија.).Usages; погоден за голф количка, клуб автомобили, мотоцикл, автомобил, велосипед, камион, возила и повеќе, сестрано да ги задоволи вашите различни потреби.батеријата индикатор содржи PVC водоотпорен екран со светлина, што го прави можете лесно да ги проверите резултатите на екран од различни агли, ниски работни потрошувачка на енергија и max е 5 м-р.Мултифункционален : капацитетот на батеријата Литиум-јонска батерија 3-15 серија Применливи батерија тип : Ternary Литиум батерија, Полимер литиум-јонска батерија, Литиум јонска батерија, акумулатор, Вода battery Application : се Вклопува да пренослив уред, голф количка, RV, морски, брод, клуб автомобили, мотоцикл, автомобил, велосипед, мопед, камион, возило, џет ски, мотокар, electromobile, рамнотежа автомобил,само-биланс carfutures : Инсталирајте метод : со тока, без завртка потреби; поддршка 30cm терминал жица, лесно maintenance Working напон : DC 12-84 V Работат на струјата :

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата