.

.

Berard 67151 Плута Завртка 12Cm Маслиново Дрво, Браун

Berard 67151 Плута Завртка 12Cm Маслиново Дрво, Браун

DEN 1146.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ви дозволува да отворите сите ваши виното во шишиња, на кои лесно.Елегантен и модерен дизајн на вашата трпезариска маса и мезе.Направен од висок квалитет маслиново дрво материјал.Направени во Франција.Ви Дозволува Да Отворите Сите Ваши Виното Во Шишиња, На Кои Лесно.Елегантен И Модерен Дизајн На Вашата Трпезариска Маса И Мезе.Направен Од Висок Квалитет Маслиново Дрво Материјал.Направени Во Франција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата